Kvalitní rohožky a rohože již od 550 Kč!

Výhody rohožek a rohoží od NO2DIRT.com

1. VYSOKÁ ABSORPCE VLHKOSTI A NEČISTOT

Rohožky jsou ideální do každého počasí. Kroucená vlákna pojmou velké množství nečistot - zadrží 3-4 l/m2 vlhkosti a 800 g/m2 prachu. Špína a vlhkost zůstává uzamčena v rohoži, jak ukazuje následující video.

2. Protiskluzová gumová podložka

Naše rohožky mají protiskluzovou podložku složenou z nitrilového kaučuku. Na rozdíl od rohožek s podložku z PVC, jsou až o 40 % účinnější při udržení rohožky na svém místě a zamezení rizika případných úrazů. Podívejte se na video.

3. CERTIFIKACE ROHOŽEK A ROHOŽÍ

Naše rohožky získaly certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 pro textilie. Garantuje, že jsou vyrobeny pouze z materiálů nezávadných pro lidské zdraví. Rohožky a rohože také splňují normu hořlavost EN13501-1.

4. KREATIVNÍ MOŽNOSTI

Chcete rohožku dle vlastního přání, rozměru, tvaru - neváhejte nás oslovit. Pošlete nám požadované rozměry a vtipný nápis, obrázek, logo nebo fotku. My je dáme na rohožku. Rohože jsou také skvělý marketingový nástroj pro budování značky - do prodejny, na firemní akce a prezentace nebo jako dárek pro zákazníky.

5. UDRŽITELNOST

Rohožky a rohože se snadno udržují a mohou se prát v automatické pračce. Jsou stálobarevné a odolné proti UV záření, proto vhodné do interiéru i exteriéru. Rohože jsou vyrobeny z udržitelných recyklovaných materiálů v Evropě. Poskytujeme záruku 2 roky.