Kvalitní rohožky a rohože již od 550 Kč!

Doprava a platba

DOPRAVA PO ČESKÉ REPUBLICE
Balíčky zasíláme prostřednictvím přepravních společnostÍ DPD, zásilkovnA a ČESKÁ POŠTA

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Balíčky zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti DPD


Cena poštovného se řídí platným ceníkem dopravců.

logoblok doprava (1160 x 100 px)

MOžnosti platby

Platba bankovním převodem

Zásilky odesíláme po připsání platby na nás účet: 48694865/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Platby on-line

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
E-mail:  platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

  • Platba kartou - nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

  • Platba prostřednictvím internetového bankovnictví - platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.